We’ve updated our Terms of Use to reflect our new entity name and address. You can review the changes here.
We’ve updated our Terms of Use. You can review the changes here.

З​а​п​и​т​а​н​н​я та в​і​д​п​о​в​і​д​і т​о​м 6: Х​р​и​с​т​о​с і Й​о​г​о п​о​в​е​р​н​е​н​н​я (Ukrainian)

by Dana Dirksen

/
1.
1). Чи лишився Христос у гробу? Не лякайтеся ви (3х) Бо воскрес Він, бо воскрес Він, так як Він сказав. Не лякайтеся ви (бо я знаю ви шукаєте) Не лякайтеся ви (шукаєте Ісуса) Не лякайтеся ви Бо воскрес Він, бо воскрес Він, так як Він сказав. Він воскрес, так як Він сказав Він воскрес, всі гріхи мої омиті тепер Він воскрес, так як Він сказав. Всі гріхи, всі гріхи мої омиті тепер. Не лякайтеся ви (ідіть учням скажіть) Не лякайтеся ви (хутко учням скажіть) Не лякайтеся ви Бо воскрес Він, бо воскрес Він, так як Він сказав. Подивіться ви, подивіться ви, Подивіться, де лежав Він (Христос воскрес) Подивіться ви, подивіться ви, Подивіться, де лежав Він (каменя нема) Від Матвія 28 Чи лишився у гробі Він? Ні, бо воскрес Він на третій день, як Він сказав. Ні, бо воскрес Він на третій день, як Він сказав. Всі гріхи, всі гріхи мої омились на третій день Не лякайтеся ви (Христос Він воскрес) Не лякайтеся ви (я знаю, що прощений я) Не лякайтеся ви (хутко учням скажіть) Не лякайтеся ви (віруй у воскреслого Царя) Не лякайтеся ви (всі гріхи мої омиті тепер)
2.
2). З’єднані з Ним Бо якщо ми з’єдналися з Ним, Подобою смерті з’єдналися з Ним То, безумовно, з’єднаємося з Ним В подобі Його воскресіння. Наше минуле „Я“ розп’яте з Ним, Гріхом кероване було розп’яте з Ним, Щоб не бути нам рабами гріха, Розп’яте з Ним було минуле „Я“. Тому кожен, хто помер разом з Ним, Звільнився від рабства гріхів. Якщо ми померли з Христом, То будем жити з Ним. Бо, якщо ми з’єдналися з Ним, Подобою смерті з’єдналися з Ним. До Римлян 6, з’єднаємося з Ним В подобі Його воскресіння.
3.
3). Де Христос зараз? Він є на небі, на небі. Молиться за мене Він, о-о. Де Христос зараз? Він є на небі, на небі. Молиться за мене Він, за мене. Він стаждав від Пилата, Розп’ятий був, мертвий, похований, А на третій день воскрес, Він воскрес із мертвих І піднявся на небо. Він сидить по правицю Отця, Свого Батька. Він прийде судити живих і мертвих, Він прийде судити. Христос молиться, о-о-о, Він молиться. Він стаждав від Пилата, Розп’ятий був, мертвий, похований, А на третій день воскрес, Він воскрес із мертвих І піднявся на небо. Він сидить по правицю Отця. (3х)
4.
4). Чи прийде Христос знову? Хай серця ваші не турбуються В Бога вірите, в Бога вірите, І у Мене вірте ви. (2х) Скоро я прийду (6 х). Нагорода Моя зі Мною, І отримає кожен (2х) Відповідно до того, що зробив (2х). Хай серця ваші не турбуються В Бога вірите, в Бога вірите І у Мене вірте ви (2х). Скоро я прийду (6х). Прийди, Господь (3х), Прийди, скоріш, Господь.
5.
5). Біжи до Ісуса Хай прийде, хто є спраглий Хай прийде пити, хто прагне води Хай прийде пити дар води живої, Життєдайної води (3х), Хай прийде, хто є спраглий, Пити дар води живої, життєдайної води (2х). Тому що.... Христос прийде, (Ісусе, прийди) Він знов прийде (Ісусе, прийди) Судити світ (Ісусе, прийди) Судити світ в останній день (4х). Тож Хай прийде, хто є спраглий Хай прийде пити, хто прагне води Хай прийде пити дар води живої, Життєдайної води (2х) (Йди до Ісуса, біжи до Ісуса, Йди до Ісуса).
6.
6). Коли Христос повернеться? Не знає ніхто, не знає ніхто (2х) Коли Христос повернеться (3х) знову. Не знає ніхто, не знає ніхто (2х) А про той день і годину не знає ніхто Ані Ангели небесні, не знає ніхто Ані Син не знає, не знає ніхто. Лише Сам Отець, Отець, знає лиш Отець. Пильнуй, пильнуй, бо не знаєш Котрого дня прийде твій Господь Пильнуй, пильнуй, бо не знаєш. Матвія 24, бо не знаєш (2х).
7.
7). Гаразд, рабе добрий і вірний Я дав йому талантів п’ять і назад отримав десять. Я дав йому талантів два і чотири назад отримав Я. Гаразд, рабе добрий і вірний, гаразд. Ти був вірний у малому, гаразд. Я дав йому один талант, і він один повернув назад Він закопав у землю (він закопав) Він закопав (один талант отримав назад) Він побоявся і таланта Мого сховав, Дар, що Я дав, лінивий сховав. Візьму таланта, його таланта і дам тому, хто десять має (2х) Матвія 25, не ховай у землю свої таланти (2х). Матвія 25, не ховай у землю Господні дари. Свої таланти не ховай. Я дав йому талантів п’ять і назад отримав десять. Я дав йому талантів два, і чотири назад отримав Я. Гаразд, рабе добрий і вірний, гаразд. Ти був вірний у тому, що Я дав, гаразд Увійди до радощів пана свого, гаразд.
8.
8). Що після смерті стається? Що після смерті стається? Тіло повертається в прах, а душа піде в пекло чи в рай, пекло чи в рай. Душа піде в пекло чи в рай, Душа піде в пекло чи в рай. Що після смерті стається? Тіло повертається в прах (П+В 3х). Заплата, заплата, заплата за гріх - смерть А дар Божий, дар Божий, вічне життя у Христі (2х). Римлян шість, 23, вічне життя. А дар Божий, дар Божий, вічне життя у Христі Вічне життя (2х) Тіло повертається в прах, а душа піде в пекло чи в рай (4х).
9.
9). Що станеться, коли повернеться Христос? Що станеться, коли повернеться Христос? (4х) Наші тіла, наші тіла піднімуться із праху, Наші тіла піднімуться, Наші тіла піднімуться із праху. Наше тіло з’єднається знову з нашим духом, З’єднається знову з нашим духом (2х).
10.
10). Що станеться з безбожним у судний день? Безбожний, безбожний впаде, судного дня впаде. Безбожний, безбожний до низу піде (2х). Безбожний буде укинений в озеро вогняне. Безбожний, безбожний впаде, до низу піде Безбожний, безбожний буде укинений в озеро вогняне. Безбожний, безбожний впаде, до низу піде, піде, Безбожний до низу піде. Об’явлення 20, 15-тий вірш, Безбожний впаде, до низу піде, Безбожний до низу піде.
11.
11). Що таке озеро вогняне? Що таке озеро вогняне? Жахливі муки. Що таке озеро вогняне? - вічні муки. Що таке озеро вогняне? - жахливі муки. Що таке озеро вогняне? – місце вічних мук. Що таке озеро вогняне? Жахливі муки. Що таке озеро вогняне? - вічні муки. Що таке озеро вогняне? - жахливі муки. Що таке озеро вогняне? – місце вічних мук. Якщо твоя рука спокушає (відітни) І упасти спонукає нога (відітни) Бо краще калікою ввійти до життя, Аніж кинутим бути до пекла. Якщо твоя рука спокушає (відітни) І упасти спонукає нога (відітни) Бо краще калікою ввійти до життя, Аніж кинутим бути до пекла. Від Марка 9, 43.
12.
12). Що станеться з християнином останнього дня? Отож, коли ви воскресли з Христом, Думками будьте там вгорі, де Христос Сидить по правиці Божій Думайте про те, що вгорі, а не на землі. Бо вмерли ви, а життя ваше сховане в Христі. Життя ваше сховане в Христі. Колосян три, один - чотири. Що станеться з християнином останнього дня? Християнин буде жити з Христом, Що станеться з християнином останнього дня? На нових небесах, на новій землі. (П+В 2х). Думками будьте там, вгорі (2х).
13.
13). Кожну сльозу Він зітре з їх очей Кожну сльозу Він зітре з їх очей. Кожну сльозу Він зітре. Не буде смерті там Смутку там не буде Не буде плачу там, і болю там не буде. Не буде плачу й болю там.
14.
14). Якими будуть нові небеса, якою буде нова земля? Якими будуть нові небеса, і якою буде нова земля? Якими будуть нові небеса, і якою буде нова земля? Нові небеса і нова земля. О, нові небеса і нова земля Нові небеса і нова земля Будуть місцем слави і щастя. О, нові небеса і нова земля Будуть місцем щастя, де віруючі будуть із Христом. Не будуть голодні, Не будуть спраглі там, Сонце не пектиме, І не нашкодить їм. Бо Ангець, що на троні, стане пастирем для них, Він поведе їх до джерел води, І Бог зітре кожну - кожну сльозу з їхніх очей (3х). Не будуть голодні, Не будуть спраглі там, Сонце не пектиме, І не нашкодить їм. Бо Ангець, що на троні, стане пастирем для них, Він поведе їх до джерел води, І Бог зітре кожну - кожну сльозу з їхніх очей . Не будуть голодні, Не будуть спраглі там, Об’явлення 7, не нашкодить їм. Бо Ангець, що на троні, стане пастирем для них, Він поведе їх до джерел води, І Бог зітре кожну - кожну сльозу з їхніх очей (3х).

credits

released August 16, 2019

Уся музика написана Дейною Дірксен.
Music © 2019 Dana Dirksen.

Усі права захищені, музика використана з дозволу.
Запитання та відповіді ґрунтуються на Вестмінстерському катехизисі 1647 р. (скорочена версія)
Переклад з оригіналу на українську здійснено Оленою Ільг-Кушніренко.

Музика
Гітара: Нейтан Трюб
Барабани: Деніел Діксон, Тим Денні
Бас-гітара: Джоуі Кенедей, Мірабай Картер
Клавіші: Трой Велстад
Валторна: Джон Моак

Запис:
Продюсування - Маша Шепхерд, Дейна Дірксен, Патрік Тетро
Запис - Дейна Дірксен у м. Львів, Україна
Запис та зведення: Патрік Тетро, Дейна Дірксен

Вокал:
Марія Гойда: 1, 3, 5, 6, 8, 12, 13, 14
Наталія Федчик: 1, 2, 4, 5, 7, 9, 10, 11


Дитячі голоси:

Крістіан Хакєборд, Ганна Корделл, Мар’яна Луцик, Марта Луцик, Ребека Корделл, Юлія Хакєборд, Світозар Гусєв, Радомир Гусєв, Нікола Шепхерд, Марічка Фриндак, Софія Шепхерд


Графічне оформлення: Людмила Незнахіна

Детальніше на
www.ukrkids.com

Спеціальні подяки:
Львівській Реформатській Церкві “Святої Трійці” за люб’язну підтримку цього музичного проекту своїми голосами, часом і дарами. www.lvivtserkva.com

Маші Шепхерд за керівництво, вірність і незліченну кількість часу, витраченого на цей проект, без чого цей диск не існував би.

Олені та Олександру Ільг за весь час і енергію, яку вони вклали в український переклад цих пісень.

Дейні Дірксен та усій її сім’ї за творчість, щедрість і неймовірну підтримку. Бог використовує ваші дари для благословення дітей і їхніх сімей по всьому світу.

Детальніше про проект “Songs for Saplings” та про історію створення цієї музики, ви знайдете на www.songsforsaplings.com

З метою отримання додаткової інформації про музику, доступні для завантаження треки та тексти і більше, відвідайте www.ukrkids.com.

license

all rights reserved

tags

about

Songs for Saplings Portland, Oregon

We create lively, fun songs that attempt to deliver the deepest Biblical truths in a format that children will love.

Songs for Saplings is James and Dana Dirksen. We live in Portland, OR, and have 6 beautiful children. We thank God that He has allowed us to share the Good News that Jesus came to seek and save that which was lost.

You can learn more about us at songsforsaplings.com
... more

contact / help

Contact Songs for Saplings

Streaming and
Download help

Redeem code

Report this album or account