We’ve updated our Terms of Use to reflect our new entity name and address. You can review the changes here.
We’ve updated our Terms of Use. You can review the changes here.

З​а​п​и​т​а​н​н​я та в​і​д​п​о​в​і​д​і т​о​м 4: С​л​о​в​о Б​о​ж​е (Ukrainian)

by Dana Dirksen

/
1.
1. Нехай не буде тобі інших Богів передо Мною Мойсей зійшов до народу , із гори зійшов до народу і сказав: «Бог промовляє ось ці слова вам, дорогі» (х2) « Я є Господь, Бог твій, що вивів тебе з Єгипту, із дому рабства твого. Нехай не буде тобі інших Богів передо Мною. Нехай не буде тобі інших Богів окрім Мене.» Мойсей зійшов до народу , із гори зійшов до народу і сказав: « Бог промовляє ось ці слова вам, дорогі» Мойсей зійшов до народу , Вихід 20, він зійшов до народу і сказав: « Бог промовляє ось ці слова вам, дорогі».
2.
2. Не сотвори собі кумира Моя милість і любов для тисяч поколінь тих, хто любить Мене. Моя милість і любов для тисяч поколінь тих, хто по заповідях Моїх живе, по заповідях живе. (х2) Не сотвори собі кумира чи подоби ніякої і не вконяйся, не служи ім, бо я Господь, Бог твій. Бо я Господь , Бог заздрісний, що карає за провину батьків синів третіх і четвертих поколінь тих, хто ненавидить Мене, але... Моя милість і любов для тисяч поколінь тих, хто любить Мене. Моя милість і любов для тисяч поколінь тих, хто по заповідях Моїх живе, по заповідях живе.
3.
3. О, не призивай марно Боже І’мя Воздайте хвалу ( воздайте хвалу), о, Божі сини ( о, Божі сини), всю славу і силу Господу. Воздайте Йому ( воздайте Йому), славу Ймення Його ( Ймення Його), в святині Господній вклоніться Йому. О, голос Єгови над водами чути, Славний Господь гримить з висоти, слава Його над великими водами, Голос Бога могутній і величний є він. О, не призивай ( О, не призивай) марно Божого Ймення ( Божого Ймення), у святині Господній вклоніться Йому. Воздайте Йому ( воздайте Йому), славу Ймення Його( Ймення Його) Псалом 28-ий, прославте Його. О, голос Єгови над водами чути, Славний Господь гримить з висоти, слава Його над великими водами, Голос Бога могутній і величний є він.
4.
4. Суботній відпочинок

 Ти у суботу відпочивай, народе Божий, народе Божий.
 Бо шість днів Бог небо і землю творив, а на сьомий день від праці відпочив.
 Хто у Божий відпочинок ввійшов - від справ спочинок знайшов.
Отож до цього відпочинку ввійди, щоб не впав ти.

 Отож ми маєм Первосвященника, що перед нами йшов, Ісуса Христа, тримаймось твердо віри, що сповідуємо ми. Спокушений Він був , як ми, 
та не згрішив.
 Підем з відвагою до престолу благодаті, 
 щоб отримати милість, коли потребуємо іі. 
 Відпочинок в Ісусі. До Євреїв, чотири.
 Первосвященник, Божий Син, Божий Син.
 Первосвященник , Божий Син.

5.
5. Шануй свого батька та матір свою Будьте слухняні своїм батькам у Господі,- так Бог сказав. «Шануй свого батька та матір свою.»
це перша заповідь з обітницею, (2 рази)
щоб добре велося тобі, і щоб довго прожив ти на землі! Щоб добре велося тобі, до Ефесян 6, 1. Будьте слухняні своїм батькам у Господі,- так Бог сказав. «Шануй свого батька та матір свою.»
це перша заповідь з обітницею, (2 рази)
6.
6. Не вбивай Ми перейшли від смерті в життя, бо любимо ближнього брата. А хто не любить, той у смерті пробуває. Хто ненавидить, той порушив заповідь «Не вбивай», порушив заповідь « Не вбивай». Ось так і ми пізнали любов : Ісус поклав своє життя за нас. Так і ми повинні класти свої життя за братів. Перше Івана 3: 14, любіть один одного.
7.
7. Не чини перелюбу Пий воду з криниці своєї, пий воду з свого джерела. Чи ж має твоя вода за кордони текти і на вулицю твої потоки? Нехай будуть лише для тебе, а не для чужих ! І будеш благословен! Радій через жінку свою твоїх юних літ. Вона ланя любовна і прекрасна вона. Приповістей, розділ п’ятий. Пий воду з криниці своєї, зі свого джерела. Не чини перелюбу, будь чистий розумом і серцем. Люби жінку чи чоловіка свого в чистоті. (2рази) Радій через жінку свою твоїх юних літ. Вона ланя любовна і прекрасна вона. Приповістей, розділ п’ятий. Пий воду з криниці своєї, зі свого джерела.
8.
8. Не вкради О, не вкради, о, не вкради. Хто крав- той більше не кради. Не кради у свого брата, о, не вкради. (2 рази) О, не вкради, о,не вкради. До Ефесян 4 розділ. О, не вкради. Але працюй, чесно працюй і не кради. Щоб міг нужденному допомогти. О, не вкради.
9.
9. Не бреши Не бреши, уста брехливі огидні Богу. (6 разів) Але Богу довподоби той, о, Богу довподоби той, Приповістей 12:22, хто правдивий. Не бреши, уста брехливі огидні Богу. (3 рази)
10.
10. Не пожадай Будь задоволеним тим, що маєш ти. Будь задоволеним тим, що маєш ти. Будь задоволеним тим, що маєш ти. Будь задоволеним. ( Не пожадай!) (х2) Не пожадай дома ближнього свого, Не пожадай жінки ближнього свого, Не пожадай вола ближнього свого, Не пожадай нічого, що є власністю ближнього свого. Будь задоволеним тим, що маєш ти. Будь задоволеним тим, що маєш ти. Будь задоволеним тим, що маєш ти. Будь задоволеним. ( Не пожадай!) (х2) Сказав Бог: «Ніколи, ніколи тебе не залишу. Ніколи, ніколи тебе не покину. Ніколи, ніколи тебе не залишу, ніколи!» (х3) Будь задоволеним тим, що маєш ти. Будь задоволеним тим, що маєш ти. Будь задоволеним тим, що маєш ти. Будь задоволеним. ( Не пожадай!) (х2) До Євреїв 13:5 (х4) Будь задоволеним тим, що маєш ти. Будь задоволеним тим, що маєш ти. Будь задоволеним тим, що маєш ти. Будь задоволеним.
11.
11. Де ми вчимось любити і бути покірними Господу? Де ми вчимось любити і бути покірними Господу? Де ми вчимось любити й коритись Христу? У Біблії вчимось любити і бути покірними Господу. У Біблії вчимось любити й коритись Христу. Нехай книга Закону цього не відходить від уст твоїх. Роздумуй про неї вдень і вночі, щоб дотримуватись і чинити те, що написано в ній. Ісус Навин 1, восьмий вірш. Де ми вчимось любити і бути покірними Господу? Де ми вчимось любити й коритись Христу? У Біблії вчимось любити і бути покірними Господу. У Біблії вчимось любити й коритись Христу.
12.
12. Хто Біблію писав? Отож я нагадаю вам про речі ось ці, хоча ви добре знаєте і впевнені у правді ось цій. Та все ж я нагадаю вам про це. Вважаю за потрібне спонукувати вас, доки я знаходжуся у тілі ось цім. Робите ви добре, що зважаєте на Слово, як на світильника, що в темряві світить, Робите ви добре, що зважаєте на Слово, аж до поки зоря ранкова не народиться у ваших серцях. Хто Біблію писав? Господні мужі, що були навчені і Богом вибрані. Хто Біблію писав? Не людською волею, але Божою. Мужі, проваджені Духом Святим. Друге Петра розділ перший. Мужі проваджені Духом Святим, проваджені Духом Святим.
13.
13. Котра заповідь найбільшою є? Учителю, котра заповідь найбільшою є? Люби Бога серцем, розумом й душею над усе. Учителю, котра заповідь найбільшою є? Люби ближнього свого - ця другою є. ( П+В 2 рази) Люби Господа свого ( всім своїм серцем). Люби Господа свого ( усім розумом). Люби Господа свого ( і душею) і ближнього, як себе ( в цім 10 заповідей). Люби Господа свого ( всім своїм серцем). Люби Господа свого ( усім розумом). Люби Господа свого ( і душею). Матвія 22:36 ( в цім 10 заповідей). Учителю, котра заповідь найбільшою є? Люби Бога серцем, розумом й душею над усе. Учителю, котра заповідь найбільшою є? Люби ближнього свого - ця другою є. ( П+В 2 рази)
14.
14. Чи Бог радіє тим, хто Його любить і слухається? Люблю тих, хто Мене любить, Мене хто шукає, знайдуть ті. Люблю тих, хто Мене любить. Приповістей розділ восьмий. ( 2 рази) Хто Мої заповіді має і їх зберігає ( той Мене любить, той Мене любить). Хто Мене любить, тих Мій Батько полюбить ( тих, хто Мене любить, хто Мене любить) І його Я полюблю, його Я полюблю ( Так, Він любить тих, хто Його любить), і Я об’явлюся, йому об’явлюся. ( тому, хто Мене любить). Люблю тих, хто Мене любить, Мене хто шукає, знайдуть ті. Люблю тих, хто Мене любить. Приповістей розділ восьмий. Хто Мої заповіді має і їх зберігає ( той Мене любить, той Мене любить). Хто Мене любить, тих Мій Батько полюбить ( тих, хто Мене любить, хто Мене любить) Чи Бог радіє тим, хто Його любить? ( Так , Він любить тих, хто Його любить). Івана 14:21 ( ті, хто Мене любить). Люблю тих, хто Мене любить, Мене хто шукає, знайдуть ті. Люблю тих, хто Мене любить.
15.
15. Чи Бог гнівається на тих, хто Його не любить і Йому непокірний? Псалом сьомий, з дев’ятого вірша( 2 рази) О, Боже праведний, що бачиш серце й розум, хай зло скінчиться, а праведний зміцниться. Всевишній, Ти- мій щит, спасаєш чистих серцем. Ти- справедливий Суддя, на злого гнів Твій щодня. Чи Бог гнівається на тих, хто Його не любить? Божий гнів на безбожних щодня. Чи Бог гнівається на тих, хто Йому непокірний ? Божий гнів на безбожних щодня. Не рвіть свою одіж, а серцем рвіться ви до Бога, наверніться до Господа, вашого Бога, бо Він ласкавий, милосердний, довготерпеливий, Його любов незмінна ( Він змилується) ( 2р) Книга Йоїла 2.
16.
16. Для чого потрібні Десять заповідей? Що, як і чому, спробуй скажи, як на добре буде це мені. Що, як і чому, спробуй скажи, яку користь принесе мені. Кажуть, вони навчають обовязкам перед Богом і людьми. Ми покликані бути як і Бог святі. Повторення Закону 29. Те, що відкрите нам і нашим дітям навіки, дітям навіки. Що, як і чому, спробуй скажи, як на добре буде це мені. Що, як і чому, спробуй скажи, яку користь принесе мені. Вони показують потребу, у Спасителі велику потребу. Нам потрібен Спаситель, щоб слідувати закону. Повторення закону 29:28.

credits

released October 1, 2018

Уся музика написана Дейною Дірксен. Music © 2018 Dana Dirksen. Усі права захищені, музика використана з дозволу.

Запитання та відповіді ґрунтуються на Вестмінстерському катехизисі 1647 р. (скорочена версія).

Переклад з оригіналу на українську здійснено Оленою Ільг-Кушніренко.


Музика:
Гітара – Нейтан Труеб
Бас-гітара – Джоуі Канадей
Барабани – Волкер Бекман
Фортепіано – Анна Деніс
Клавіші – Трой Велстад
Акордеон – Ланей Гойт


Запис:
Продюсування – Маша Шепхерд, Дейна Дірксен
Запис – Дейна Дірксен у м. Львів, Україна
Зведення – Дейна Дірксен
Запис, виготовлення та монтаж – Патрік Тетроулт

Вокал:
Марія Гойда: 1, 4, 7, 14
Наталія Федчик: 2, 3, 5, 6, 8, 9, 12, 13
Наталія Рибка-Пархоменко: 9, 10, 15
Марія Копитчак: 11, 16

Дитячі голоси:

Крістіан Хакєборд, Ханна Корделл, Мар’яна Луцик, Марта Луцик, Ребека Корделл, Юлія Хакєборд, Світозар Гусєв, Радомир Гусєв, Нікола Шепхерд, Марічка Фриндак, Чарльз Шепхерд, Софія Шепхерд, Данило Фриндак, Давид Матвєєв
Графічне оформлення: Христина Нортон, Людмила Незнахіна
Детальніше на
www.ukrkids.com

Спеціальні подяки:
Львівській Реформатській Церкві “Святої Трійці” за люб’язну підтримку цього музичного проекту своїми голосами, часом і дарами. www.lvivtserkva.com

Маші Шепхерд за керівництво, вірність і незліченну кількість часу, витраченого на цей проект, без чого цей диск не існував би.

Ільг Олені та Олександру за весь час і енергію, яку вони вклали в український переклад цих пісень.

Дейні Дірксен та усій її сім’ї за творчість, щедрість і неймовірну підтримку. Бог використовує ваші дари для благословення дітей і їхніх сімей по всьому світу.

Детальніше про проект “Songs for Saplings” та про історію створення цієї музики, ви знайдете на www.songsforsaplings.com.

З метою отримання додаткової інформації про музику, доступні для завантаження треки та тексти і більше, відвідайте www.ukrkids.com.

license

all rights reserved

tags

about

Songs for Saplings Portland, Oregon

We create lively, fun songs that attempt to deliver the deepest Biblical truths in a format that children will love.

Songs for Saplings is James and Dana Dirksen. We live in Portland, OR, and have 6 beautiful children. We thank God that He has allowed us to share the Good News that Jesus came to seek and save that which was lost.

You can learn more about us at songsforsaplings.com
... more

contact / help

Contact Songs for Saplings

Streaming and
Download help

Redeem code

Report this album or account