We’ve updated our Terms of Use to reflect our new entity name and address. You can review the changes here.
We’ve updated our Terms of Use. You can review the changes here.

З​а​п​и​т​а​н​н​я та в​і​д​п​о​в​і​д​і т​о​м 2: Г​р​і​х​о​п​а​д​і​н​н​я і С​п​а​с​і​н​н​я (Ukrainian)

by Dana Dirksen

/
1.
Пісня №1. Що таке заповіт? Він є Господь (х3) наш Бог. Його присуди по цілій землі Памятає заповіта Свого Він навіки Те слово, яке дав, є на тисячу поколінь. Псалом 104, вірш 8 і 7. Він є Господь (х3) наш Бог. Що ж таке Заповіт? Це угода, яку Бог з нами уклав, В якій Він нам гарантує, Він гарантує, Зробити те, що обіцяв, Зробити те, що обіцяв. Він є Господь(х3) наш Бог.
2.
Пісня №2. Що згідно заповіту мав робити Адам, будучи в Едемському раї? І взяв Господь Бог людину, і в Едемському раї вмістив був її, щоб порала його та його доглядала. Що згідно заповіту мав робити Адам, будучи в Едемському раї? Адам був повинен цілком коритись Господу (х2). І Господь наказав Адаму: “ Ти є вільний їсти з усіх дерев Раю, та не їж плодів з дерева пізнання добра і зла.” Що згідно заповіту мав робити Адам, будучи в Едемському раї? Адам був повинен цілком коритись Господу. (х2) “ Та не їж плодів із дерева пізнання добра і зла, бо в той день помреш від нього ти.” Книга Буття розділ два Що згідно заповіту мав робити Адам, будучи в Едемському раї? Адам був повинен цілком коритись Господу. (х2)
3.
Пісня №3. Чи був покірним Адам? Чи був покірним Адам? Ні, він обрав непокору Богу, обрав непокору він. І побачила жінка той плід, що він є добрий на їжу і гарний такий, бажаний плід, щоб набути знання. Вона взяла і їла і дала чоловіку, що з нею був, і він теж їв. Буття 3, вірш 6 Адам непокору обрав
4.
Пісня №4. Як Бог покарав непослух Адама? Терня і осот і терня і осот і терня і осот, проклята земля терня і осот і терня і осот і терня і осот всі дні твого життя Біль і праця, і біль і праця і біль і праця, в них їстимеш завжди Біль і праця, і біль і праця і біль і праця, твого життя всі дні. (х2) Вигнаний з еденського раю порати землю, звідки взятий був він. Висланий з еденського раю, де Херувим з мечем вогняним.(х3) Як Бог покарав непослух Адама? Покаранням була смерть і відділення від Бога. Книга Буття, Книга Буття, Книга Буття розділ 3
5.
Пісня 5. Що таке гріх? Твоє милосердя, памятай Ти Своє милосердя, о Господь, і Свою ласку. Вони були, вони були по всі віки Твоє милосердя і Твоя любов. Не пригадуй гріхи молодих років моїх та провини мої, по Твоїй милості памятай мене через доброту і любов Твою. Що таке гріх? Гріх це є непослух перед Богом і законом Його, не роблячи те, що Господь велить. Що таке гріх? Гріх це є непослух перед Богом і законом Його, не роблячи те, що Господь велить, й чинити,що заборонив. Твоє милосердя, памятай Ти Своє милосердя, о Господь, і Свою ласку. 24-тий псалом, вірші 6 і 7 Ти- милосердний Господь.
6.
Пісня №6 Хто такий Сатана? Пильнуй себе, пильнуй себе, пильнуй себе і будь готовим! (х2) Твій ворог д”явол ходить і ричить як лев, шукає кого би зїсти тепер д”явол ходить і ричить як лев, шукає кого би зїсти тепер. Пильнуй себе, пильнуй себе, пильнуй себе і будь готовим!(х2) Хто такий Сатана? Сатана- це злий дух, він - ворог Бога і християнам він не друг. Пильнуй себе, пильнуй себе, пильнуй себе і будь готовим!(х2) Перше Петра 5:8.
7.
Пісня №7. Хто сильніший Бог чи Сатана? Більший Той, хто в вас живе, аніж той, хто у світі є.(х4) Хто сильніший? Бог чи Сатана? Хто сильніший? Найсильніший є наш Бог. Ви є від Бога , о дітоньки, ви перемогли їх Ви є від Бога, о дітоньки, і ви перемогли Більший Той, хто в вас живе, аніж той, хто у світі є.(х2) Перше Івана 4 Більший Той, хто в вас живе, аніж той, хто у світі є.(х2) Перше Івана 4, ніж той хто у світі є.
8.
Пісня №8 Як згрішили наші прабатьки? Буття, Буття, Буття, Буття 3, вірш 6 Буття, Буття,Буття, Буття 3 вірш 6. Гріхопадіння людства сталось в Бутті 3:6. Як згрішили наші прабатьки? Зїли заборонений плід, зїли вони заборонений плід. (х2) Буття, Буття, Буття, Буття 3, вірш 6 Буття, Буття, Буття, Буття 3 вірш 6. Гріхопадіння людства сталось в Бутті 3:6.
9.
Пісня №9 Хто спокусив Єву й Адама до гріха? Хто спокусив, хто спокусив Єву й Адама до гріха? Єву спокусив Сатана і вона Адаму плід дала і їв він. У Бутті 3 змій сказав до жінки: “Точно не помрете ви, бо знає Бог, коли зїсте відкриються вам очі і станете немов боги (зло,добро пізнаєш), станете немов боги. Хто спокусив, хто спокусив Єву й Адама до гріха? Єву спокусив Сатана і вона Адаму плід дала і їв він, Адаму плід дала і їв він.
10.
Пісня №10 Що сталось з Адамом і Євою, коли вони згрішили? Що сталось з Адамом і Євою, коли вони згрішили? Замість того, щоб бути святими й щасливими, стали грішними. Знаючи добро і зло, Буття 3:22, добро і зло. ( х2) Що сталось з Адамом і Євою, коли вони згрішили? Замість того, щоб бути святими й щасливими, стали грішними. Знаючи добро і зло, Буття 3:22, добро і зло.
11.
Пісня №11. Що Адама гріх з тобою зробив? Що Адама гріх з тобою зробив? Зробив мене винним і грішним. (х2) Бо як через одного чоловіка ввійшов до світу гріх, а гріхом смерть, так перейшла смерть до всіх людей, бо всі згрішили. Що Адама гріх з тобою зробив? Зробив мене винним і грішним. (х2) Бо як через одного чоловіка ввійшов до світу гріх, а гріхом смерть, так перейшла смерть до всіх людей, бо всі згрішили. Смерть з Адамом, життя з Христом. До Римлян 5 вірш 12. (х2) Смерть з Адамом, життя з Христом.
12.
Пісня №12. На що заслуговує кожен гріх? На що заслуговує кожен гріх? На прокляття і Божий гнів. (х2) Коли ж його діти покинуть Закон Мій й залишать Мої шляхи, коли зневажать Мої постанови й забудуть заповіді Мої, покараю Я їх гріх. Книга Псалмів 88
13.
Пісня №13. Наскільки гріховна твоя природа? (Нема ні одного) Немає жодного, навіть одного. Жодного праведного. (Нема ні одного) Нема ні одного, хто зрозумів би, хто Бога шукав би. (Нема ні одного) Усі вони відвернулися, жодного доброчинця нема, ні одного нема. (Нема ні одного) Наскільки гріховна твоя природа? Нема жодного праведного. (Нема ні одного) Я маю пошкодження у всьому мені. Хто Бога шукав би (нема ні одного) До Римлян 3, вірші 10 до 12. Жодного доброчинця нема, ні одного нема. ( 2 р)
14.
Пісня №14. Чи потрапиш ти до раю у гріховному стані? О-о-о... О-о-о... Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто в Нього вірує, не загинув, але мав вічне життя. О-о-о... О-о-о... Чи потрапиш ти до раю у гріховному стані? Ні, моє серце має бути змінене, моє серце має бути змінене перш, ніж я піду до раю. О-о-о... О-о-о... Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто в Нього вірує, не загинув, але мав вічне життя. О-о-о... О-о-о... Від Івана 3, вірш 16. О-о-о...
15.
Пісня №15. Що таке “зміна серця”? Єзекіїля 36: вірші 26 і 27 Дам вам серце Я нове і вам дам нового духа. Заберу Я серце кам’яне, і дам вам плотяне. І дам вам Свого духа, щоб постанови Мої стерегти, і уставами Моїми ходити і закон Мій виконувати, і закон Мій виконувати. Що таке “зміна серця”? Зміна серця це є його “ відродження”. Що таке “зміна серця”? Бути “народженим знов”. Єзекіїля 36.
16.
Пісня №16. Хто змінить грішне серце? Спасіння знаходим лише у Нім, бо іншого Ймення нема під небесами, Що дане є людству, щоб ним спастись, Бо іншого Ймення нема. Змінить грішне серце хто? Тільки Бог, тільки Бог. Змінить грішне серце тільки Бог. Дії Апостолів 4:12 Іншого Ім’я нема, щоб мали ним спастися ти і я.
17.
Пісня №17. Хто є Відкупителем Божих вибраних? Хто, хто, хто є Відкупителем? Хто є Відкупителем Божих вибраних? (х2) Це Спаситель людей - Господь Ісус Христос, Вічним Божим Сином будучи, став людиною Він, Так, що природа людська і Божа об'єдналися в Нім. Хто, хто, хто є Відкупителем? Хто є Відкупителем Божих вибраних? (х2) Я є дорога, і правда, і життя. І тільки через Мене прийдеш ти до Отця. Я є дорога, і правда, і життя. Івана 14, вірш 6.
18.
Пісня №18. Як змінилось твоє серце? Як змінилось твоє серце? Моє серце оновлене Духом Святим. Як змінилось твоє серце? Через благодать Спасителя. Як змінилось твоє серце? Божа благодать у ділах Христа. Моє серце змінене благодаттю Отця (х2). А коли благодать і любов з’явилися (Бога - Спасителя) Він нас спас не по добрих ділах, що зробили ми (але по милості) Він нас спас через купіль відродження ( й оновлення Духом Святим) Якого Він щедро вилив на нас Через Ісуса - Спасителя. Як змінилось твоє серце? Моє серце оновлене Духом Святим. Як змінилось твоє серце? Через благодать Спасителя. Як змінилось твоє серце? Божа благодать у ділах Христа Моє серце змінене благодаттю Отця. До Тита 3: вірші 4,5,6.
19.
Пісня №19. Що це благодать? Ти є народ святий для Господа свого, Для Бога, що обрав тебе. Ти є народ святий для Господа свого, Вибраний з народів усіх. Ти є народ святий для Господа свого, Для Бога, що обрав тебе. Ти є народ святий для Господа свого, Народ, що є цінним для Бога. Що це благодать? Це Божа доброта до нас, коли покарання заслуговуємо ми (х2) О-о-о-о... Ти є народ святий для Господа свого, Для Бога, що обрав тебе. Ти є народ святий для Господа свого, Вибраний з народів усіх. Ти є народ святий для Господа свого, Народ що є цінним для Бога. Ти є народ святий для Господа свого, Повторення Закону 7:6
20.
Пісня №20. Що зробив Христос для твого спасіння? Безгрішного Його послав Бог нам, щоб за нас гріхом Він став, Щоб у Нім стали ми, стали ми У Бозі праведні, стали праведні. Що зробив Христос для твого спасіння? Христос виконав Божий закон, Він поніс покарання за гріхи мої, Покарання за гріхи мої Безгрішного Його послав Бог нам, щоб за нас гріхом Він став, Щоб у Нім стали ми, стали ми У Бозі праведні, стали праведні. Безгрішного Його послав Бог нам, щоб за нас гріхом Він став, Щоб у Нім стали ми, стали ми У Бозі праведні, стали праведні. Безгрішного Його послав Бог нам, щоб за нас гріхом Він став, Щоб у Нім стали ми, стали ми У Бозі праведні 2 до Коринтян 5:21
21.
Пісня №21. Чи може хтось спастись своїми ділами? Чи може хтось спастись своїми ділами? Не можна спастись своїми ділами. Спасенні ж ви є по благодаті Через віру, а це не від вас (х2). Бо це є Божий дар. До Ефесян 2, 8 вірш (х2) Це прекрасний Божий дар.
22.
Пісня №22. Що ми отримуєм через діла Христа? Що ми отримуєм через діла Христа? Бог відроджує наші серця, Бог виправдовує і освячує тих, хто вірить в Христа. Ви омились, ви освятились, ви є виправдані Йменням Христа, Йменням Христа Ісуса і Духом нашого Господа. Перше до коринтян 6:11 Бог відроджує наші серця Перше до коринтян 6:11 і освячує тих, хто вірить в Христа.
23.
Пісня №23. Що таке виправдання? Що таке виправдання? Виправдання — це коли Бог усі гріхи прощає і мене проголошує праведним. (х2) Тож тепер немає жодного осуду усім тим, хто ходить у Ісусі Христі.(х2) Що таке виправдання? Виправдання — це коли Бог усі гріхи прощає і мене проголошує праведним. (х2) Тож тепер немає жодного осуду усім тим, хто ходить у Ісусі Христі. Тож тепер немає жодного осуду, До Римлян розділ восьмий, перший вірш.
24.
Пісня №24. Як був виправданий ти? Виправданий, виправданий, виправданий є я. Виправданий, виправданий вірою в Христа. (х3) Його праведністю виправданий я (х4) Як був виправданий ти? Виправданий, виправданий, виправданий є я. Виправданий, виправданий вірою в Христа. (х3) Ніхто не може бути виправданим ділами Законів, але тільки вірою в Христа. Галатів розділ 2: 16 Виправданий, виправданий, виправданий є я. Виправданий, виправданий вірою в Христа. (х2)
25.
Пісня №25. Що таке освячення? Що таке освячення? Освячення - це Бог робить мене святим в поведінці і в серці моїм. (х2) Робить мене святим, святим. Нехай Господь, що миру Бог, освятить вас цілком, а непорушений дух ваш, і тіло, і душа, хай збережуться непорочно до приходу Христа. Той, Хто кличе вас,Він вірний є, Бог точно вчинить це. Перше до Солунян 5 : 23,24 Той, Хто кличе вас, Він вірний є, Бог точно вчинить це.(х2) Той, Хто кличе вас, Він вірний є.
26.
Пісня №26. Які є дві частини освячення? Вмерти для гріха і жити у праведності, вмерти для гріха і жити, вмерти для гріха і жити у праведності. (х2) Які є дві частини освячення? Дві частини освячення — це ( ду-ду-ду-ду-ду-ду-ду) Вмерти для гріха і жити у праведності, вмерти для гріха і жити, вмерти для гріха і жити у праведності. Був розп'ятий я з Христом і більше не живу я, але Христос живе в мені, живе в мені. А що я в тілі тепер, то живу я вірою в Христа, що полюбив мене і видав за мене Самого Себе. До Галатів 2, вірш 20, живу я вірою в Христа, що полюбив мене і видав за мене Самого Себе. (х2)
27.
Пісня №27. За кого вмер Христос? Не вірите ви Мені, бо ви є вівці не Мої, Мої вівці слухають голосу Мого, Я знаю їх, за Мною йдуть, життя я вічне їм даю, Вони не загинуть повік. Ніхто не може вихопити їх з Моєї руки. Отець Мій, що дав їх Мені, Він більший за усіх. Від Івана розділ 10 Ніхто не може вихопити їх Отцеві з руки. За кого вмер Христос? Христос помер за всіх, кого дав Йому Бог-Отець.( П+В х 4рази)
28.
Пісня №28. Хто буде спасенним? Хай безбожний покине дорогу свою, а злий всі задуми свої і нехай він звернеться до Господа. ( х2 ) І Господь помилує його (х2) Зверніться до Бога нашого, Він багато пробачає І Господь помилує його (х2) Ісаї 55, вірш сьомий. Хто буде спасенним? Той, хто покається й повірить, повірить в Ісуса Христа. Хто буде спасенним? Той, хто покається й повірить, той, хто повірить в Ісуса Христа буде спасенним.
29.
Пісня №29. Що значить покаятися? Що значить покаятися? Покаятись- це засмутитись через гріх, визнати, зненавидіти його і залишити його, бо він не угодний для Бога мого. (х2) Якщо ж народ мій, що носить Ім'я моє, поклониться й молитви вознесе, шукатиме Лиця Мого і залишить дороги злі, Вислухаю Я з небес і прощу їхні гріхи. Друга Хроніки 7:14.
30.
Пісня №30. Що таке віра в Христа? Що таке віра? Що таке віра в Христа? Віра в Христа це уповати на Нього Одного заради спасіння. Що таке віра? Що таке віра в Христа? Віра в Христа це уповати на Нього Одного. До Филип'ян 3: вірш 9. Праведність що від Бога приходить через віру в Христа, не моя власна праведність від Закону, але та, що з віри в Христа. Що таке віра? Що таке віра в Христа? Віра в Христа це уповати на Нього Одного заради спасіння. Що таке віра? Що таке віра в Христа? Віра в Христа це уповати на Нього Одного. До Филип'ян 3: вірш 9. Праведність що від Бога приходить через віру в Христа, не моя власна праведність від Закону, але та, що з віри в Христа.( 2рази)

about

Уся музика написана Дейною Дірксен. Music © 2015 Dana Dirksen. Усі права захищені, музика використана з дозволу. Запитання та відповіді ґрунтуються на Вестмінстерському катехизисі 1647 р. (скорочена версія). Переклад з оригіналу на українську здійснено Оленою Ільг-Кушніренко.

Музика:
Гітара - Патрик Тетроулт, Марджорі Хеґемен, Вейн Раян
Ударні - Террі МакНебб
Клавішні - Крег Сміт, Анна Дейнесі, Марш Шембурґер
Скрипка - Венді Ґудвін
Банджо, скрипка - Пітер Свіммер

Запис:
Продюсування - Маша Шепхерд, Дейна Дірксен
Запис - Дейна Дірксен у м. Львів, Україна
Зведення - Дейна Дірксен
Мастерінг - К. Еван Ходж IV (Blackhorse Masters)

Вокал:
Наталія Рибка-Пархоменко (1, 9, 13, 16, 19, 22, 25, 30)
Марта Говдиш (1, 2, 7, 9, 21, 22, 25 26)
Марія Гойда (3, 5, 10, 14, 18, 23, 27, 28)
Наталія Покора (4, 6, 8, 11, 12, 15, 17, 20, 24, 29)

Дитячі голоси:
Яків Гойда
Наталія Салій
Юля Трохимук
Юлія Хакєборд
Ніка Шепхерд
Чарльз Шепхерд
Ханна Корделл
Марта Луцик
Марія Фриндак
Данило Фриндак
Ернест Владіміров
Юрій Кісь
Зразковий дитячий хор "Радуниця", м. Львів, худ. керівник Наталія Манько

Бек-вокал:
Адам Гарнер
Марта Говдиш
Марія Гойда
Наталія Покора
Наталія Рибка-Пархоменко

Графічне оформлення: Христина Нортон

Спеціальні подяки:
Львівській Реформатській Церкві "Святої Трійці" за люб'язну підтримку цього музичного проекту своїми голосами, часом і дарами.

Маші Шепхард за керівництво, вірність і незліченну кількість часу, витраченого на цей проект, без чого цей диск не існував би.

Ільг Олені та Олександру за весь час і енергію, яку вони вклали в український переклад цих пісень.

Дейні Дірксен та усій її сім'ї за творчість, щедрість і неймовірну підтримку. Бог використовує ваші дари для благословення дітей і їхніх сімей по всьому світу.

Детальніше про проект " Songs for Saplings" та про історію створення цієї музики, ви знайдете на www.songsforsaplings.com/ukraine.

credits

released October 1, 2015

license

all rights reserved

tags

about

Songs for Saplings Portland, Oregon

We create lively, fun songs that attempt to deliver the deepest Biblical truths in a format that children will love.

Songs for Saplings is James and Dana Dirksen. We live in Portland, OR, and have 6 beautiful children. We thank God that He has allowed us to share the Good News that Jesus came to seek and save that which was lost.

You can learn more about us at songsforsaplings.com
... more

contact / help

Contact Songs for Saplings

Streaming and
Download help

Redeem code

Report this album or account