We’ve updated our Terms of Use to reflect our new entity name and address. You can review the changes here.
We’ve updated our Terms of Use. You can review the changes here.

З​а​п​и​т​а​н​н​я та в​і​д​п​о​в​і​д​і т​о​м 3: Х​р​и​с​т​о​с і Й​о​г​о д​і​я​н​н​я (Ukrainian)

by Dana Dirksen

/
1.
1. Чи можеш ти покаятись і повірити в Христа? Ні око не бачило, ні вухо не чуло, й на думку не приходило те, Що Бог приготував тим, хто любить Його, Але Господь відкрив це мені. Чи можеш ти покаятись і повірити в Христа, покаятись і повірити, Повірити своїми зусиллями? Ні-ні, Господь відкрив це мені. А ми прийняли духа не світу цього, але Духа Божого, Щоб знати нам про речі, даровані Христом, Даровані мені Христом. Чи можеш ти покаятись і повірити в Христа, покаятись і повірити, Повірити своїми зусиллями ? Ні-ні , Господь відкрив це мені. Перше до коринтян, два, дев’ятий вірш. На думку не приходило те, Що Бог приготував тим, хто любить Його, Але Господь відкрив це мені. Ні, я не можу, не міг і ніколи не зможу, не буду, не вмію, не вірю й не можу,
2.
2. Що означає відкуплення? На на на на на на на на на на на Відкуплення, що означає відкуплення? На на на на на на на на на на на Ми спасенні, ми спасенні Від Господнього гніву через Христа, Ми спасенні, ми спасенні Життям Його Сина Ісуса Христа. На на на на на на на на на на на Бог довів свою любов до нас. Коли ми були ще грішні, Коли були грішні, Христос помер за нас. На на на на на на на на на на на Справедливість Божу Христос задовільнив - замість нас Своїм стражданням заплатив. Справедливість Божу Христос задовільнив- замість нас Своєю смертю заплатив. Радій, радій, нові стосунки з Богом ми маємо. Радій, радій, чудові стосунки ми з Богом маємо. До римлян, розділ п’ятий. Нові стосунки з Богом ми маємо. До римлян, розділ п’ятий. Чудові стосунки ми з Богом маємо. На на на на на на на на на на на
3.
3. Як спасались люди до приходу Ісуса Христа? Авель, Енох, Ной, Авраам, Ісак і Яків, Сара, Йосип, Мойсей і його батьки, Рахав, І Гедеон, Варака, Самсон, Ефтая, Давид, Самуїл та пророки… В очікуванні міста. Авель, Енох, Ной, Авраам, Ісак і Яків, Сара, Йосип,Мойсей і його батьки, Рахав В очікуванні міста, Якого творцем і будівничим є сам Господь, вони тужать за небом. Усі вони, вмираючи, мали віру живу. Не одержавши обітниць, але здалека побачивши їх. Лише побачили і привітали здалека їх. Запитання та відповіді • Диск 3 - Бог і Творіння Слова і музика : Dana Dirksen Уся музика написана Дейною Дірксен. Music Copyright © 2018 Dana Dirksen. Усі права захищені, музика використана з дозволу. Запитання та відповіді ґрунтуються на Вестмінстерському катехизисі 1647 р. (скорочена версія). Переклад з оригіналу на українську здійснено Оленою Ільг-Кушніренко. Авель, Енох, Ной, Авраам, Ісак і Яків, Сара, Йосип, Мойсей і його батьки, Рахав, І Гедеон, Варака, Самсон, Ефтая, Давид, Самуїл та пророки… Вони тужать за небом. Як спасались люди до приходу Ісуса Христа? Люди спасались по вірі у прихід Спасителя. До євреїв, одинадцять: Вони вірили у прихід Христа. Авель, Енох, Ной, Авраам, Ісак і Яків, Сара, Йосип, Мойсей і його батьки, Рахав, І Гедеон, Варака, Самсон, Ефтая, Давид, Самуїл та пророки… Вони тужать за небом. Авель, Енох, Ной, Авраам, Ісак і Яків, Сара, Йосип, Мойсей і його батьки, Рахав, І Гедеон, Варака, Самсон, Ефтая, Давид, Самуїл та пророки… Вони вірили у прихід Христа.
4.
4. Як люди доводили віру свою ще до приходу Христа? Вірою Авель жертву кращу приніс, ніж Каїн, брат його. Вірою праведник засвідчений був, як Бог свідчив про дари його. Як люди доводили віру свою ще до приходу Христа? Богу приносили жертви вони, так як Бог їм сказав. Що відображали жертви ось ці? Божого Агнця, Христа. Божого Агнця, Ісуса Христа, що за світу гріхи помирав. Гляньте, Агнець Божий іде, що на Себе гріх світу бере! Івана, один, двадцять дев`ять. Євреїв одинадцять, чотири. Гляньте, Агнець Божий іде, що на Себе гріх світу бере! Івана, один, двадцять дев`ять. Агнець Божий,
5.
5. Як людиною став Христос, будучи Богом-Сином? Маріє, не бійся ти, бо в Бога благодать знайшла ти. Буде в тобі Дитя, народиш ти Сина. І даси Йому ймення Ісус (2 рази) І буде Великий Він, і буде званий Сином Всевишнього. І буде Великий Він, і буде званий Сином Всевишнього. Господь Бог дасть Йому престол Його батька Давида. Він царюватиме у домі Якова повіки і Його царюванню не буде кінця. ( 2 рази) Маріє, не бійся ти, бо в Бога благодать знайшла ти. Як людиною став Христос, будучи Богом- Сином? Він став людиною, будучи зачатий силою Святого Духа, зі справжнім тілом і душею в утробі діви Марії. Луки 1
6.
6. Грішив колись Ісус? 2:22, 2:22 Перше Петра ( Перше Петра 2:22) Він не грішив. Він не грішив. І не знайшлося підступу у Нім. 2:22, 2:22 Перше Петра. Грішив колись Ісус? Ні, Він прожив безгрішне життя. 2:22, 2:22 Перше Петра
7.
7. Якою смертю помер Христос? Не будь егоїстом і не хвались, не думай, що ти є найкращим з усіх. Не тільки про себе, а й про інших подбай, думай як Ісус і так, як Він, вчиняй. Хай у вас будуть думки,як в Христа, який був у подобі Господа, Був рівним Богові, але не тримався цього, як скарбу. Ісус впокорив себе і прийняв вигляд раба, Родився як чоловік і прийняв вигляд раба. Якою смертю помер Христос? В стражданнях на хресті. До филип’ян, два, ганебною смертю на хресті. Бог звеличив Його та дав Ім’я, вище над кожне ім’я, Кожне коліно впаде, визнає кожен язик, що Ісус- то Господь. Кожне коліно впаде, визнає кожен язик, що Ісус- то Господь. Не будь егоїстом і не хвались, не думай що ти є найкращим з усіх. Не тільки про себе, а й про інших подбай, думай як Ісус і так як Він вчиняй. На славу Бога Отця. На славу Бога Отця. На славу Бога Отця.
8.
8. Які служіння виконує Христос як обіцяний Месія? Які служіння виконує Христос як обіцяний Месія? Пророка, Священика і Царя Народилося нам Дитя, даний нам Божий Син, І вся влада на раменах Його, і Його назвуть : Порадник дивний, сильний Бог, вічності Отець, миру Князь. Які служіння виконує Христос як обіцяний Месія? Пророка, Священика і Царя Ісая, дев’ять, п’ятий вірш: Даний нам Божий Син, І вся влада на раменах Його, і Його назвуть : Порадник дивний, сильний Бог, вічності Отець, миру Князь.
9.
9. Чому Христос є Пророком? Навчає волі Божої, Христос навчає волі Божої. У книзі пророка Ісаї, Христос встав і промовляє: «Господній Дух є на Мені, помазав Бог Мене іти Убогим благовістити, зціляти серця ранені, Сліпим очі відкрити, про свободу сповістити. Рік Господнього благовоління сповістити». Навчає волі Божої, Христос навчає волі Божої. Чому Христос є Пророком? Від Івана, п’ятнадцять. Бо Він навчає волі Божої, Христос навчає волі Божої. Навчає волі Божої, Христос навчає волі Божої. Все, що чув і навчився від Батька, вам Я передаю. «Господній Дух є на Мені, помазав Бог Мене іти Убогим благовістити, зціляти серця ранені...»
10.
10. Чому Христос – Священик? Чому Христос – Священик? Помер за мене Він. Чому Христос – Священик? За мене молиться Він. Христос омив мій кожен гріх, Христос омив Уся музика написана Дейною Дірксен. Music Copyright © 2018 Dana Dirksen. Усі права захищені, музика використана з дозволу. Запитання та відповіді ґрунтуються на Вестмінстерському катехизисі 1647 р. (скорочена версія). Переклад з оригіналу на українську здійснено Оленою Ільг-Кушніренко. мій кожен гріх За мене молиться Він. Він є здатний раз і назавжди спасати тих, хто через Нього приходить до Бога . Чому Христос – Священик? Помер за мене Він. Чому Христос – Священик? За мене молиться Він. Христос омив мій кожен гріх, Христос омив мій кожен гріх За мене молиться Він.
11.
11. Як Христос є твоїм Царем? Як Христос, як, як Христос є твоїм Царем? Наді мною царює, свій захист дарує. Христос встановлює Своє Царство на землі. Як Христос, як, як Христос є твоїм Царем? Господь наш суддя, законодавець Він. Він є Той, хто спасає нас, Господь - то наш Цар. Господь наш суддя, Господь- то наш Цар. Ісая, тридцять три, двадцять другий вірш. Як Христос, як, як Христос є твоїм Царем?
12.
12. Чи можеш покаятись? Чи можеш покаятись? Чи можеш повірити? Чи можеш покаятись і повірити в Христа своїми зусиллями? Що око не бачило й вухо не чуло й на думку не приходило, те приготував Бог тим, хто любить Його, і Бог відкрив це мені Своїм Духом. Бог відрив це мені. Я покаюсь лише, я повірю лише, я повірю в Христа лише за допомогою Святого Духа. А ми прийняли духа не світу цього, але Духа Божого, щоб зрозуміли ми ті речі,які Бог дарує нам, які дарує мені. Перше до Коринтян 2, Бог дарує мені. Чи покаєшся ти? Чи повіриш ти?

about

Уся музика написана Дейною Дірксен. Music Copyright © 2018 Dana Dirksen. Усі права захищені, музика використана з дозволу. Запитання та відповіді ґрунтуються на Вестмінстерському катехизисі 1647 р. (скорочена версія). Переклад з оригіналу на українську здійснено Оленою Ільг-Кушніренко.

credits

released May 21, 2018

license

all rights reserved

tags

about

Songs for Saplings Portland, Oregon

We create lively, fun songs that attempt to deliver the deepest Biblical truths in a format that children will love.

Songs for Saplings is James and Dana Dirksen. We live in Portland, OR, and have 6 beautiful children. We thank God that He has allowed us to share the Good News that Jesus came to seek and save that which was lost.

You can learn more about us at songsforsaplings.com
... more

contact / help

Contact Songs for Saplings

Streaming and
Download help

Redeem code

Report this album or account