We’ve updated our Terms of Use to reflect our new entity name and address. You can review the changes here.
We’ve updated our Terms of Use. You can review the changes here.

З​а​п​и​т​а​н​н​я та в​і​д​п​о​в​і​д​і т​о​м 5: М​о​л​и​т​в​а і т​а​ї​н​с​т​в​а (Ukrainian)

by Dana Dirksen

/
1.
1. Що таке молитва? Лагідність, хай буде ваша лагідність відома всім, бо Господь близький, відома всім, бо Господь близький. Лагідність, хай буде відома всім людям. Господь близький, Господь близький. Ні про що не турбуйтесь, та в усьому: в молитві й проханні – будьте вдячні, виявляючи Богу бажання свої. І Божий мир, що є вищим від усякого розуму, берегтиме серця і думки в Христі Ісусі. Лагідність, хай буде ваша лагідність відома всім, бо Господь близький. Що таке молитва? Це хвалити Бога за те, Ким Він є, дякуючи за те, що Він зробив і просити Його про те, що Він обіцяв. Лагідність, хай буде відома всім людям, Господь близький, Господь близький.
2.
2. В Чиє Ім’я молитись нам? Бо є один Бог і Посередник один між Богом та людьми (2 р.) Людина Ісус Христос, людина Ісус Христос, наш Посередник. Один Бог і Посередник один між Богом та людьми. Бо є один Бог і Посередник один між Богом та людьми. В Чиє Ім’я молитись нам? Лише в Ім’я Ісуса Христа, нашого Посередника. Один Бог і Посередник один між Богом та людьми. Бо є один Бог і Посередник один між Богом та людьми. (Перше Тимофію два).
3.
3. Як Ісус навчає молитися? Не базікай, як молишся, то не базікай, Як ті погани, не базікай, бададададада... не базікай. Ісус дав нам Господню молитву, Щоб навчити, як молитись, бададададада.... не базікай. Матвія розділ шостий, не молися, як погани, що базікають весь час, Отець знає, що треба вам (3 р.) ще до вашого прохання. Не базікай, як молишся, то не базікай, Як ті погани, не базікай, бададададада... не базікай.
4.
4. Господня молитва Нехай прийде Царство Твоє, хай буде воля Твоя (пам-пам...) Як на землі, так і на небі (па-пам...), Отче на небі, хай святиться Ім’я Твоє (парам) Як на землі, так і на небі (па-пам...) Нехай прийде Царство Твоє, хай буде воля Твоя (пам-пам...) Як на землі, так і на небі (па-пам...). Дай нам сьогодні хліб наш насущний, Прости нам провини наші, як і ми прощаєм винуватцям, І не введи у спокусу, але визволи від лукавого. Нехай прийде Царство Твоє, хай буде воля Твоя (пам-пам...), Як на землі, так і на небі (па-пам...). І не введи у спокусу, але визволи від лукавого. Бо Твоє є царство, і сила, і слава навіки. Нехай прийде Царство Твоє, хай буде воля Твоя (пам-пам...) Як на землі, так і на небі (па-пам...), Нехай прийде Царство Твоє, хай буде воля Твоя (пам-пам...) Як на землі, так і на небі, небі, небі, о-о, амінь.
5.
5. Святиться нехай Ім’я Твоє Глибина багатства, премудрості глибина і глибина Божого знання! Незбагненні Його присуди і недосліджені дороги Його! Бо хто розум Господній пізнав? Хто був дорадник Господу? Чи хтось дав раніше щось Йому, що відплатити Бог має йому? Бо з Нього, через Нього і для Нього усе. Йому буде слава навіки. Амінь. Святиться нехай Ім’я Твоє (3 р.) по всій землі.
6.
6. Нехай Твоє Царство прийде Брати і сестри, моліться за нас, щоб Слово Господа ширилось по всій землі, Брати, сестри, моліться за нас, щоб Слово Господа славилось у нас, як то було у вас. Брати і сестри, моліться за нас, щоб Слово Господа ширилось по всій землі, Брати, сестри, моліться за нас, щоб Слово Господа славилось у нас, як то було у вас. Проповідуйте Євангеліє по землі, щоби повірили й корилися йому всі. І Боже Царство встановлене буде на землі у нас, як то було у вас. Брати і сестри, моліться за нас, щоб Слово Господа ширилось по всій землі, Брати, сестри, моліться за нас, щоб Слово Господа славилось у нас, як то було у вас. … як то було у вас… Твоє Царство прийде. Друге до Солунян три, перший вірш... Твоє Царство прийде (2 р.)
7.
7. Хай буде Твоя воля Славте Бога, Його ангели, що виконуєте слово Його. Славте Бога, Його ангели, що слухняні слову Його, славте Його. Славте Бога, небесні сили Його, що чините волю Його. Славте Бога, всі діла Його, на всіх царюваннях, славте Його, славте Його. О, душе моя, благослови Господа, Хай люди служать Богу на землі, Як служать на небі ангели. Хай буде Твоя воля на землі, як і на небі. Славте Бога, Його ангели, що виконуєте слово Його. Славте Бога, Його ангели, що слухняні слову Його, славте Його. Псалом сто другий, славте Його (2 р.).
8.
8. Дай нам сьогодні хліб насущний Приповісті тридцять, вісім. Бог нас благословив. Дай нам сьогодні хліб насущний (2 р.). Дай нам сьогодні хліб насущний (3 р.). Дай нам сьогодні хліб насущний. Віддали від мене обман і марноту. Бідності й багатства мені не давай (2 р.). Дай нам сьогодні хліб насущний (3 р.). Дай нам сьогодні хліб насущний. Віддали від мене обман і марноту. Бідності й багатства мені не давай (2 р.). Дай нам сьогодні хліб насущний (3 р.). Дай нам сьогодні хліб насущний. Приповісті тридцять, вісім. Бог нас благословив. Дай нам сьогодні хліб насущний (2 р.).
9.
9. Провини нам прости Як ми прощаєм винуватцям (3 р.), Провини нам прости. Провини нам прости, як і ми прощаєм винуватцям. Ти нам прости, як і ми прощаєм винуватцям. Бо як іншим ми прощаєм, коли проти нас згрішають, То Отець Небесний наш вибачить і нам. А як іншим ми не прощаєм, коли проти нас згрішають, То Отець Небесний наш не вибачить і нам. Матвія шість, чотирнадцять, як ми прощаєм винуватцям, Матвія шість, п’ятнадцять, провини нам прости.
10.
10. Не введи нас у спокусу Дух бадьорий, а тіло слабке (2 р.): Пильнуй і молись, щоб не впасти, у спокусу, у звабу її. Дух бадьорий, а тіло слабке (2 р.): Пильнуй і молись, щоб не впасти, у спокусу, у звабу її. Не введи нас у спокусу, але від лукавого звільни, Боже, відведи спокуси і дай сили протистояти їм завжди. Дух бадьорий, а тіло слабке: Пильнуй і молись, щоб не впасти, у спокусу, у звабу її. Не введи нас у спокусу, але від лукавого звільни, Матвія двадять шість, сорок один. Дай сили протистояти їм завжди. Дух бадьорий, а тіло слабке Пильнуй і молись, щоб не впасти, у спокусу, у звабу її.
11.
11. Що таке таїнство? Дай мені знак, допоможи згадати видимий знак, щоб пам’ятати Тебе. Ісус дав нам два таїнства. Ми повинні бути хрещені. Дай мені знак, допоможи згадати видимий знак, щоб пам’ятати Тебе. Приймати Господню Вечерю і бути хрещеними. Це тіло Моє ламається за вас. Робіть це на спомин про Мене. Перше Коринтян одинадцять, двадцять три. Що таке таїнство? Це постанова свята, в якій переваги Христових смерті і воскресіння Представлені і застосовані через явні засоби в житті, ... в твоєму і моєму житті.
12.
12. Хто дав нам таїнства? Записаний, я дитя Заповіту, Запечатаний, я Боже дитя. Записаний, я дитя Заповіту, Запечатаний обіцянкою Христа. Запечатаний, Ісус дав мені таїнства, Повинен прийняти хрещення. Запечатаний, я дитя Заповіту, Я очищений кров’ю Христа. Очищений, буду приймати Вечерю, Омитий я, буду їсти хліб. Очищений, ця чаша Заповіту. Запечатаний кров’ю Христа. Записаний, я дитя Заповіту, Запечатаний, я Боже дитя. Записаний, 1 Коринтян одинадцять, Запечатаний обіцянкою Христа. Записаний, я дитя Заповіту, Запечатаний, я Боже дитя. Записаний, 1 Коринтян одинадцять, Запечатаний обіцянкою Христа.
13.
13. Чому Христос призначив таїнства? Таїнства, Христос призначив таїнства. Таїнства, чому призначив Він? Христос призначив таїнства, таїнства, таїнства. Христос призначив таїнства, щоб виділить Своїх. Таїнства, Христос призначив таїнства. Таїнства, чому призначив Він? Христос призначив таїнства, таїнства, таїнства. Христос призначив таїнства, щоб виділить Своїх. Таїнства, Христос призначив таїнства. Таїнства, чому призначив Він? Христос призначив таїнства, таїнства, таїнства Для зміцнення, для спокою і миру у душі. Покайтесь і хрестіться кожен із вас в Ім’я Христа Ісуса. Він простить вас. Дії 2:38. Він простить вас.
14.
14. Який елемент застосовують у хрещенні? Хрещення, хрещення, хрещення... Який елемент застосовують у... хрещенні, хрещенні, хрещенні. Знак, що застосовують у... хрещенні... Це омиття водою в... хрещенні... Омиття водою – це елемент у... хрещенні, Визнавши гріхи, вони були... хрещені, Хрестились від нього, вони були... В річці Йордані вони були... Омиття водою – це елемент у... Який елемент застосовують у... Знак, що застосовують у... Від Матвія розділ третій. Єдність з Христом в очищенні через Його кров.
15.
15. Що означає хрещення? Що означає хрещення? Це знак і печать єдності з Христом. Що означає хрещення? Це знак очищення кров’ю Його, Очищення кров’ю, наша єдність з Христом. Хрещення це знак. Очищення кров’ю, наша єдність з Христом. Приблизьмось до Бога. Приблизьмось до Бога зі щирим серцем, З упевненістю, що віра дає. Окропивши серця від сумління злого Та омивши тіла чистою водою. Євреїв 10:22. Що означає хрещення? Це знак і печать єдності із Христом. Що означає хрещення? Це знак очищення кров’ю Його.
16.
16. В Чиє Ім’я ми хрещені? Ідіть, ідіть в Ім’я Отця, Ідіть, ідіть в Сина Ім’я, Ідіть в Ім’я Святого Духа, Усі народи навча Христячи їх в Ім’я Отця, Христячи їх в Сина Ім’я, Христячи в Ім’я Святого Духа Триєдиного Господа. Ідіть, ідіть в Ім’я Отця, Ідіть, ідіть в Сина Ім’я, Ідіть в Ім’я Святого Духа. 28-ий розділ від Матвія. Ідіть в Ім’я Святого Духа І навчіть усі племена.
17.
17. Хто повинен бути хрещеним? Я заповіта Свого складу між Мною та тобою, Між Мною та тобою і потомством твоїм, Складу я вічний заповіт між Мною та тобою, Що буду Богом Я тобі і нащадкам твоїм. Для майбутніх поколінь. Буття 17:7. Бо ця обіцянка тобі, і дітям твоїм І для всіх, хто далеко є, і нащадкам твоїм.. Усім, кого кличе Господь. Дії 2, 39-ий вірш. Віруй в Ісуса Христа, і будеш спасенний ти: Дії 16:31 – ти і увесь твій дім.
18.
18. Чи піклується Ісус про маленьких діток? Хай прийдуть, хай прийдуть діти до Мене, Хай прийдуть, хай прийдуть, пустіть до Мене їх. Хай прийдуть, хай прийдуть, не забороняйте їм, Хай прийдуть, належить бо Царство таким. По правді кажу Я вам, що ніхто, що ніхто, Хто не прийме Божого царства, мов те дитя, По правді кажу Я вам, той не ввійде До Божого Царства не ввійде. Марка 10, Ісус пригорнув діточок, сказав: Хай прийдуть, хай прийдуть, пустіть до Мене їх, Хай прийдуть, хай прийдуть, не забороняйте їм, Хай прийдуть, хай прийдуть, пустіть до Мене їх (2 р.).
19.
19. Що таке Вечеря Господня? Вечеря Господня – це є згадка Про смерть Христа за нас на хресті, Вечеря Господня – добра згадка Про смерть Христа за нас на хресті, В якій по вірі ми приймаємо, Ми приймаємо блага Його, В якій по вірі ми приймаємо блага Його. Вечеря Господня – це є згадка Про смерть Христа за нас на хресті, Вечеря Господня – добра згадка Про смерть Христа за нас на хресті.
20.
20. Що означають хліб і вино? Що означають хліб і вино? Хліб – це тіло Христове. Що означають хліб і вино? Хліб – це тіло Христове, Що розп’яте за нас, розп’яте, хіба не бачиш ти? Він був розп’ятий за нас, за багатьох він був розп’ятий. Що означають хліб і вино? Вино – це кров Ісуса Що означають хліб і вино? Вино – це кров Ісуса, Що пролилась за нас, за багатьох пролилася, Що пролилась за нас, за багатьох пролилася Для прощення гріхів Матвія 26, кров Христа за багатьох пролилася. Пийте з чаші всі, за багатьох пролилася.
21.
21. Хто має право приймати Вечерю? Провіряйте себе, Перше Коринтян 11, провіряйте себе. Кожен повинен (6 р.) Провіряти себе, Перше Коринтян 11, провіряти себе. Хто має право приймати Вечерю? Той, хто покаявся й вірить в Христа. Покаянний може приймати Вечерю, Той, хто покаявся й вірить в Христа. Кожен повинен (6 р.) Провіряти себе, Перше Коринтян 11, провіряти себе. Той, хто Господню Вечерю приймає, Не думаючи про тіло Христа, Собі на осуд він п’є й споживає Собі на осуд Вечеря ось ця. Кожен повинен (6 р.) Провіряти себе, Перше Коринтян 11, провіряти себе.

credits

released January 1, 2019

Уся музика написана Дейною Дірксен.
Music © 2018 Dana Dirksen.

Усі права захищені, музика використана з дозволу.
Запитання та відповіді ґрунтуються на Вестмінстерському катехизисі 1647 р. (скорочена версія)
Переклад з оригіналу на українську здійснено Оленою Ільг-Кушніренко.


Музика
Гітара: Нейтан Трюб
Бас-гітара: Джоуі Кенедей
Барабани: Уокер Бекман
Клавіші: Трой Велстад
Валторна: Джон Моак
Банджо: Пітер Швіммер
Сталева гітара: Раян Льюїс


Запис:
Продюсування - Маша Шепхерд, Дейна Дірксен, Патрік Тетро
Запис - Дейна Дірксен у м. Львів, Україна
Запис та зведення: Патрік Тетро, Дейна Дірксен


Вокал:
Марія Гойда: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 15, 18, 21, 20
Наталія Федчик: 1, 2, 13, 14, 16, 19
Наталія Рибка-Пархоменко: 3, 10, 17

Дитячі голоси:

Крістіан Хакєборд, Ганна Корделл, Мар’яна Луцик, Марта Луцик, Ребека Корделл, Юлія Хакєборд, Світозар Гусєв, Радомир Гусєв, Нікола Шепхерд, Марічка Фриндак, Чарльз Шепхерд, Софія Шепхерд, Данило Фриндак, Давид Матвєєв


Графічне оформлення: Людмила Незнахіна


Детальніше на
www.ukrkids.comSpecial thanks

Спеціальні подяки:
Львівській Реформатській Церкві “Святої Трійці” за люб’язну підтримку цього музичного проекту своїми голосами, часом і дарами. www.lvivtserkva.com

Маші Шепхерд за керівництво, вірність і незліченну кількість часу, витраченого на цей проект, без чого цей диск не існував би.

Олені та Олександру Ільг за весь час і енергію, яку вони вклали в український переклад цих пісень.

Дейні Дірксен та усій її сім’ї за творчість, щедрість і неймовірну підтримку. Бог використовує ваші дари для благословення дітей і їхніх сімей по всьому світу.

Детальніше про проект “Songs for Saplings” та про історію створення цієї музики, ви знайдете на www.songsforsaplings.com

З метою отримання додаткової інформації про музику, доступні для завантаження треки та тексти і більше, відвідайте www.ukrkids.com.

license

all rights reserved

tags

about

Songs for Saplings Portland, Oregon

We create lively, fun songs that attempt to deliver the deepest Biblical truths in a format that children will love.

Songs for Saplings is James and Dana Dirksen. We live in Portland, OR, and have 6 beautiful children. We thank God that He has allowed us to share the Good News that Jesus came to seek and save that which was lost.

You can learn more about us at songsforsaplings.com
... more

contact / help

Contact Songs for Saplings

Streaming and
Download help

Redeem code

Report this album or account